Uwaga: reklama w tym miesiącu jest darmowa!

Wypełnij formularz i przedstaw swoją firmę. Po sprawdzeniu wpisu (przeciętnie po ok. 24 godzinach), Twoja firma będzie widoczna w internecie.

Krok 1: Wypełnij formularz!

Dane firmy


Pełna nazwa firmy:


Telefon do firmy:


Adres e-mail firmy:


Strona www firmy:

Adres firmy


Ulica, nr lokalu:


Miasto:


Kod pocztowy:

Dane osoby dodającej


Imię:


Telefon:


Login:


Hasło:


Promocyjny opis działalności firmy (maksymalnie 1024 znaków). Proszę
jak najlepiej wykorzystać to miejsce, aby odróżnić firmę od konkurencji:

Pozostało: znaków

Klikając poniżej, akceptujesz regulamin.

Regulamin serwisów miejskich twojsalon.info:

  1. Właścicielem serwisu twojsalon.info jest BelArte, Rynek Dębnicki 4, 30-319 Kraków, NIP: 679-215-04-39
  2. Właściciel serwisu dokłada starań, aby informacje prezentowane w serwisie twojsalon.info były rzetelne i zgodne ze informacjami przekazanymi za pomocą formularzy dodawania firm.
  3. Korekta informacji przez Moderatorów serwisu, ogranicza się do poprawności gramatycznej. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za użytkowanie tego serwisu, a w szczególności za uzyskanie nieprawdziwych informacji.
  4. Moderator może nie umieścić informacji o firmie (wpisu) bez podania przyczyny.
  5. Darmowa reklama jest uprzejmością z naszej strony - proszę o tym pamiętać i nie dzwonić do nas z pretensjami, że czekacie Państwo już 15 minut na akceptację wpisu Waszej firmy. W ciągu dnia mamy setki ważniejszych spraw do zrobienia, niż rzucanie wszystkiego i sprawdzanie Państwa darmowych wpisów.
  6. Osoby zgłaszające salon kosmetyczny, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polskim prawem, a także na świadczenie usług drogą elektroniczną.
  7. Osoby zgłaszające salon kosmetyczny, wyrażają zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową lub pocztą konwencjonalną naszego newslettera. Wypisując się z newslettera, dobrowolnie rezygnują Państwo z darmowej reklamy (informacje o firmie skojarzone z e-mailem są automatycznie usuwane z naszego katalogu).